فروش انواع کشمش ایرانی
کیفیت ماندگار است
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
کشمش شیرینی از انواع کشمش تولیدی در شهر ابهر می باشد که به قنادیها و کسانی که علاقه به شیرینی پختن دارند به فروش می رود.
فروش کشمش شیرینی ابهر
کشمش زمانی که به مرحله فروش می رسد، بسته به میزان تقاضایی که در مکانهای مختلف وجود دارد به فروش می رسد. یکی از انواع انگور، انگور بی دانه می باشد که شکلی گرد و اندازه ای کوچک دارد و از شیرینی زیادی نیز برخوردار است. رنگ این نوع کشمش قهوه ای تیره است و در قنادیها برای ساخت انواع شیرینی کشمشی بکار می رود.
ابهر از شهرستانهای استان زنجان می باشد که مهمترین تولیدات آن، انگور و کشمش می باشد. این شهر به دلیل نزدیکی که به تهران دارد اغلب کشمش و انگور تولیدی خود را به تهران می فروشند و یا مستقیما به کشورهای دیگر صادر می کنند.
برای خرید انواع کشمش شیرینی با تماس از طریق راههای زیر، بهترین خرید خود را انجام دهید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش شیرینی، 
برچسب ها : فروش کشمش شیرینی، فروش کشمش ابهر، کشمش شیرینی ابهر،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 31 فروردین 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
فروش انواع کشمش از مهمترین تجارتها در ملایر می باشد که با فروش کشمش صادراتی توانسته اند سهم بزرگی در درآمد ارزی کشور داشته باشند.
فروش انواع کشمش صادراتی ملایر
صادرات یکی از مهمترین متغیرهای تجاری هر کشور محسوب می شود که با افزایش آن می تواند بر رشد اقتصادی اثرات مثبت زیادی بگذارد. در کشورهای در حال توسعه مانند ایران که میزان صادرات غیر نفتی آنها پایین است، صادرات اقلام کشاورزی می تواند تراز تجاری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
کشمش یکی از اقلام مهم کشاورزی است که در ایران سومین رتبه را در صادرات غیر نفتی بعد از پسته و زعفران دارد. در این بین ملایر که یکی از شهرهای استان همدان می باشد توانسته با تولید انبوه انواع کشمش، میزان زیادی را به کشورهای دیگر صادر کند.

صادرات انواع کشمش ملایر
یکی از مشکلاتی که شهرهایی نظیر ملایر با آن روبه رو است این است که در این منطقه تمامی تلاشها، از کشت انگور تا تبدیل آن به کشمش توسط کشاورزان صورت می گیرد اما به دلیل نبود امکانات نرم افزاری توانایی صادرات مستقیم کشمش را نداشته و سود اصلی به جیب دلالان کشمش می رود. از انواع کشمش صادراتی ملایر می توان به کشمش سلطانی، کشمش زرد، کشمش سبز و کشمش سیاه اشره کرد. این نوع کشمش ها بیش از 27 درصد از کشمش صادراتی دنیا را تشکیل می دهد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش صادراتی، 
برچسب ها : فروش انواع کشمش، فروش کشمش صادراتی، کشمش صادراتی ملایر، انواع کشمش ملایر، انواع کشمش صادراتی، فروش کشمش ملایر،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 31 فروردین 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
کشمش شاهانی به عنوان یکی از مفیدترین انواع کشمش را از طریق خرید اینترنتی می توان با قیمت ارزان و هزینه خرید پایین تهیه کرد.
انگور در انواع مختلف تولید می شود که هر کدام از این انگورها دارای نامهای خاصی هستند اما کشمش این انگورها با نامهای دیگر در بازار وجود دارند. یکی از انواع کشمش که در بازار معامله می گردد، کشمش شاهانی است که به نوعی کشمش مویز نیز معروف است. مویز نوعی کشمش است مویز یک تفاوت عمده با کشمش دارد و آن این است که مویز از خشک کردن انگورهای دانه درشت و سیاه رنگ ساخته می شود. برای این که کشمش شاهانی را با نازلترین و بهترین قیمت تهیه کنید از طریق راههای تماس زیر با ما در تماس باشید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002

نوع مطلب : کشمش شاهانی، 
برچسب ها : خرید اینترنتی کشمش، خرید کشمش شاهانی، انواع کشمش شاهانی،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 31 فروردین 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
کشمش شاهانی به عنوان یکی از مفید ترین انواع کشمش را از طریق خرید اینترنتی می توان با قیمت ارزان و هزینه خرید پایین تهیه کرد.
خرید اینترنتی کشمش شاهانی
انگور در انواع مختلف تولید می شود که هر کدام از این انگورها دارای نامهای خاصی هستند اما کشمش این انگورها با نامهای دیگر در بازار وجود دارند. یکی از انواع کشمش که در بازار معامله می گردد، کشمش شاهانی است که به نوعی کشمش مویز نیز معروف است. مویز نوعی ازانواع کشمشاست مویز یک تفاوت عمده با کشمش دارد و آن این است که مویز از خشک کردن انگورهای دانه درشت و سیاه رنگ ساخته می شود. برای این که کشمش شاهانی را با نازلترین و بهترین قیمت تهیه کنید از طریق راههای تماس زیر با ما در تماس باشید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002
نوع مطلب : کشمش شاهانی، 
برچسب ها : خرید اینترنتی کشمش، خرید کشمش شاهانی،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 29 فروردین 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
کشمش شاهانی از انواع کشمش ایرانی است که از کشمش شاهانی انواع کشمش مویز ساخته می شود و از قیمت روز برخوردار می باشد.
قیمت کشمش شاهانی ایرانی
کشمش شاهانی از انواع کشمشی است که از این نوع کشمش، کشمش مویز که یک نوع کشمش بسیار مفید و مقوی برای انسان است ساخته می شود. این نوع کشمش هم به صورت بی دانه و هم با دانه وجود دارد که نوع کشمش مویز با دانه از نوع بی دانه آن گرانتر و با خاصیت تر است.

خواص انواع کشمش شاهانی
 • کشمش شاهانی که یک نوع کشمش مویز است از خواص گوناگون زیادی برخوردار است.
 • سرشار از ویتامین A، B، E
 • دارای فسفر فراوان که برای حافظه انسان بسیار موثر است.
 • دارای اسیدهای چرب امگا3 و امگا 6 می باشد.
 • از دیابت جلوگیری می کند.
 • کشمش شاهانی از لخته شدن خون جلوگیری می کند.
 • تنظیم فشار خون
 • پیشگیری از سردردهای میگرنی

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش شاهانی، 
برچسب ها : قیمت کشمش شاهانی، قیمت کشمش ایرانی، کشمش شاهانی ایرانی،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 29 فروردین 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
انواع کشمش به دلیل خواص بسیار زیادی که دارند برای بسیاری از قسمت های بدن انسان مفید بوده و همین عامل، باعث مصرف بالای انواع کشمش در هر موقعیتی شده است.
خواص انواع کشمش ایرانی
انگور به عنوان یک میوه بسیار مفید برای بدن انسان به صورت های مختلف مصرف می شود برخی انگور را به شکل تازه و برخی دیگر به شکل خشک شده کشمش نامیده می‌شود مصرف می‌کنند از خواص مهم انواع کشمش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
غذای پر انرژی و کم چرب
جلوگیری از پوکی استخوان
مفید برای بانوان یائسه
کاهش غلظت خون
بهبود عملکرد جگر
سرشار از ویتامین b و d
تقویت حافظه
دارای قند مفید
دارای منابع آنتی اکسیدان و آهن
دارا بودن بروم که برای استخوان مفید می باشد.
جلوگیری از سرطان
با خواصی که کشمش دارد می تواند جایگزین مناسبی برای کودکان نیز باشد و به جای مصرف انواع چیپس و پفک، از انواع کشمش استفاده شود خصوصا برای رشد کودکان بسیار مفید می باشد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002
نوع مطلب : خواص کشمش، 
برچسب ها : انواع کشمش ایرانی، خواص انواع کشمش، خواص کشمش ایرانی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 28 فروردین 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
برای خرید انواع کشمش که کشمش پلویی یکی از انواع مختلف کشمش می باشد می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر بهترین کشمش پلویی را با مناسبترین قیمت تهیه بفرمایید.
خرید انواع کشمش پلویی
همانطور که همه ما می دانیم چشمش از انواع انگور به روش های مختلف تولید می شود چشم ها بستگی به نوع انگور داشته و بر این اساس نیز قیمت‌گذاری می‌شود یکی از انواع کشمش که بیشتر در آشپزی استفاده میشود کشمش پلویی میباشد.

کشمش پلویی به چه روش تولید می شود؟
کشمش در انواع مختلف درست می شود. برخی از کشمش ها که برای پلو نیز به کار می‌رود و از طعم و مزه بسیار خوبی برخوردار است، کشمشی است که در زیر آفتاب و توسط تابش نور و گرمای آفتاب ساخته شده باشد. این نوع کشمش که به کشمش پلویی معروف است، یکی از بهترین انواع کشمش می باشد که برای آشپزی مناسب است.
[
]
راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002
نوع مطلب : کشمش پلویی، 
برچسب ها : خرید انواع کشمش، خرید کشمش پلویی، انواع کشمش پلویی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 28 فروردین 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
مهمترین عامل در قیمت هر کیلو کشمش پلویی مرغوب، میزان خرید و فروش کشمش توسط خریداران و فروشندگان عمده و خرده کشمش در کشور می باشد.
قیمت کشمش پلویی مرغوب
کشمش به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود که این دو دسته نیز شاخه های متعددی دارند. این دو دسته عبارتند از کشمش سبز و کشمش سیاه یا قهوه ای
کشمش سبز که بیشتر برای خوراکی های معمول بکار می رود و میتوان آن را در آجیل ها مشاهده کرد و کشمش قهوه ای نیز برای انواع پلو و شیرینی استفاده می شود.
برای استفاده از کشمش در پلو بهترین کشمش، کشمشی است که به روش آفتابی و بدون دخالت مواد شیمیایی درست شده باشد. هر کدام از انواع کشمش بر اساس نوعی که دارند از قیمتهای مختلفی برخوردار هستند. در قیمت کشمش پلویی نیز مانند سایر کشمش ها میزان معامله کشمش در تعیین قیمت کشمش موثر است. از عوامل دیگر قیمت کشمش وضعیتت انگور در سال مورد نظر و میزان تولید آن است. در برخی سالها به دلی وضعیت آب و هوایی میزان تولید انگور کم یا زیاد می شود که این در میزان تولید کشمش و قیمت آن موثر می باشد. برای اطلاع از قیمتهای روز کشمش پلویی می توانید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش پلویی، 
برچسب ها : قیمت کشمش پلویی، قیمت کشمش مرغوب، کشمش پلویی مرغوب،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 28 فروردین 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
کشمش شانی چیست و چه خواص و مشخصاتی دارد؟ انواع کشمش را نام برده و خواص کشمش را شرح دهید؟ برای فروش بالای کشمش چه مواردی را باید مد نظر داشت؟
فروش انواع کشمش شانی
کشمش از جمله مواد خوراکی از جنس میوه است که در هر منزلی پیدا می شود. در گذشته کشمش از خوردنی هایی بود که بطور روزانه توسط بچه ها و افراد خانواده مصرف می شد اما با آمدن خوراکی هایی نظیر چیپس و پفک و قیمت های ارزانی که داشتند، کشمش جای خود را به این مواد مضر داد.

کشمش شانی چیست؟
لین نوع کشمش که از انگورهای دانه گرد و بزرگ درست می شود، تیره رنگ بوده و دارای خواص بی نظیری نیز می باشد. کشمش شانی نسبت به سایر کشمش ها از پوست گلفت تری برخوردار است.
فروش کشمش شانی

خواص کشمش شانی
کشمش یکی از پر خاصیت ترین خشکبارهاست که در این بین، کشمش شانی از خواص ویژهای برخوردار است. از مهمترین خواص کشمش شانی می توان موارد زیر را نام برد:
 • برای کم خونی مفید است.
 • تصفیه کننده خون است.
 • پر کالری است.
 • برای لاغری مناسب است.
 • برای روده، سیاه سرفه و بواسیر مفید است.
 • سرشار از انواع آنتی اکسیدان ها می باشد.
 • انواع ویتامین مانند A، B و ویتامین D می باشد.
 • برای جلوگیری از پوکی استخوان مناسب است.
 • باعث جریان بهتر خون در رگها می شود.


انواع کشمش ایرانی در بازار ایران
 • کشمش آفتابی
 • کشمش سایه خشک
 • کشمش تیزابی
 • کشمش انگوری
فروش انواع کشمش شانی
فروش انواع کشمش ایرانی
کشمش یکی از اقلام پر فروش در سطح کشور است که به دلیل ساختار هوایی معتدلی که دارد برای تولید انگور و کشمش بسیار مناسب می باشد.
کشمش یک محصول مهم صادراتی است که ارزآوری زیادی برای کشور داشته و بازرگانان زیادی در این امر مشغول هستند. برای افزایش خرید و فروش انواع کشمش از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
[
]

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش شانی، 
برچسب ها : فروش انواع کشمش، فروش کشمش شانی، انواع کشمش شانی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 28 فروردین 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
قیمت خرید انواع کشمش با هم فرق دارد. قیمت کشمش تیزاب با قیمت کشمش آفتابی به دلیل نوع و هزینه تولید کشمش با هم متفاوت هستند که دلایل آن را در زیر شرح می دهیم.
قیمت خرید انواع کشمش تیزاب
زمانی که انگور به مرحله برداشت می رسد عده ای از کشاورزان انگور را به عنوان یک میوه تازه به بازار عرضه می کنند و عده ای از آنها انگور را به به روشهای گوناگون به شکل کشمش در اورده و با قیمت بالاتری می فروشند.قیمت خرید انواع کشمش بر اساس نوع انگوری و روش تبدیل انگور به کشمش متفاوت می باشد.

محلول تیزاب چیست؟
محلول تیزاب محلولی است که از ترکیب یک نوع روغن سبز و ماده شیمیایی کربنات سدیم خوراکی درست می شود و از آن برای خشک کردن میوه استفاده می گردد.

کشمش تیزاب بهتر است یا آفتابی؟
کشمش یک نوع خشکبار مقوی و سالم برای بدن انسان است که به روشهای گوناگون درست می شود. یکی از روشهای تولید کشمش، استفاده از ماده شیمیایی تیزاب است که هر چند این محلول از ماده شیمیایی تهیه شده اما برای بدن مضر نمی باشد اما از لحاظ کیفیت و مزه با کشمش آفتابی که به روش طبیعی و سنتی تهیه می شود قابل مقایسه نیست و میزان تقاضای انواع کشمش تیزابی نیز برای خوراکی نسبت به کشمش آفتابی کمتر است.
قیمت خرید انواع کشمش تیزآب

قیمت کشمش تیزاب
قیمت کشمش تیزاب به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی از مهمترین آنها نحوه سورتینگ آن می باشد. منظور از سورتینگ جدا سازی کشمش ها از هم به کوچک و بزرگ می باشد که هر کدام از آنها قیمت مختص خود را دارد. از عوامل دیگر قیمت کشمش میزان خرید، صادراتی بودن کشمش و نوع کشمش را نیز می توان اشاره کرد.
[
]
راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش تیزاب، 
برچسب ها : قیمت کشمش تیزآب، خرید کشمش تیزاب، انواع کشمش تیزآب، خرید انواع کشمش، فروش انواع کشمش،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 27 فروردین 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
چند نوع کشمش در بازار موجود است؟ فرایند تولید کشمش تیزابی چیست؟ کشمش تیزابی چیست و قیمت ان در بازار چقدر است؟
قیمت انواع کشمش تیزابی در بازار
کشمش یک نوع انگور خشک شده است که به روش های گوناگون تولید می شود. کشمش یک میوه خشک شده بسیار مقوی است که قند طبیعی داشته و از کالری زیادی برخوردار است به طوری که می توان به عنوان یک غذای کامل استفاده گردد.

انواع کشمش در بازار
کشمش آفتابی
این نوع کشمش یک نوع میوه انگور بی دانه است که در اثر تابش مستقیم آفتاب خشک شده باشد.. دانه های انگور به محض این که در معرض آفتاب قرار میگیرد بعد از مدتی آب خود را از دست داده و به رنگ قهوه ای در می آید.
انواع کشمش آفتابی
کشمش انگوری
کشمش انگوری به یک نوع کشمشی اطلاق می شود که انگور آن توسط گوگرد خشک شده باشد. رنگ این کشمش به رنگ زرد بوده، به طوری که به آن کشمش زرد نیز گفته می شود.
کشمش انگوری
کشمش تیزابی
در تولید کشمش تیزابی از محلول تیزاب که یک نوع مایع قلیایی مجاز است استفاده می شود و رنگ کشمش را به رنگ سبز تبدیل می کند.
کشمش تیزابی

تولید کشمش تیزابی چیست؟
تیزاب یک محلول قلیایی است که از ترکیب روغن سبز و کربنات پتاسیم خوراکی ساخته شده است و برای خشک کردن میوه هایی نظیر انگور، هلو، زردآلو و آلو بکار می رود.

قیمت کشمش تیزابی
کشمش تیزابی به شکل وزنی یا کیلوگرمی قیمت گذاری می شود و تمامی تولیدکنندگان کشمش تیزابی بر اساس میزان هزینه ای که برای تولید کشمش تیزابی می کنند قیمت کشمش را تعیین می کنند.
[
]

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش تیزاب، 
برچسب ها : انواع کشمش تیزابی، انواع کشمش بازار، کشمش تیزابی بازار، قیمت انواع کشمش، قیمت کشمش تیزابی،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 27 فروردین 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی


درباره وبلاگ

در این وبلاگ سعی شده تا با ارائه اطلاعات لازم به خریداران، مشتریان بتوانند کشمش مورد نیاز خود را با اطلاعات صحیح و قیمت مناسب خریداری کنند.
مدیر وبلاگ : سید امیر رسولی
نویسندگان
برچسبها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات