فروش انواع کشمش ایرانی
کیفیت ماندگار است
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
فروش اینترنتی یکی از بهترین روشهای فروش انواع کشمش مویز ملکان می باشد. برای فروش انواع کشمش ملکان به سایت ما مراجعه کرده و از مزایای ان بهره ببرید.
فروش اینترنتی انواع کشمش مویز ملکان
کشمش از محصولاتی است که به میزان زیادی به کشورهایی نظیر روسیه، باکو، امارات و سایر کشورهای همسایه به فروش می رسد. فروش انواع کشمش در داخل کشور کار آسانی نیست و دلیل آن مربوط به تقاضای کم داخلی است اما فروش خارجی کشمش بسیار بالا و آسان تر از داخل است. در داخل به دلیل اطلاعات کمی که نسبت به خواص کشمش وجود دارد و از طرفی جزو محصولات خوراکی شیرین می باشد کمتر به سمت مصرف این محصول ایرانی و با خاصیت می روند. یکی از راههای فروش کشمش استفاده از سایتهای معتبر و فروش اینترنتی است به همین جهت برای افزایش فروش می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002
نوع مطلب : کشمش مویز، 
برچسب ها : انواع کشمش مویز، انواع کشمش ملکان، فروش اینترنتی کشمش، کشمش مویز ملکان،
لینک های مرتبط :
جمعه 29 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
تولید انواع کشمش به روشهای مختلفی انجام می گیرد که روش آفتاب خشک از روشهای مناسب برای این کار است اما دارای معایب و مزایای زیادی است که در زیر به آن اشاره می کنیم.
معایب و مزایای تولید انواع کشمش آفتاب خشک
از روشهای تولید کشمش، روش آفتاب خشک کشمش با کیفیتی را به ما می دهد و از روشهایی است که در منطق آفتاب خور از این روش استفاده می شود. این روش معایب و مزایایی دارد که به آن اشاره می کنیم.

مزایای تولید کشمش آفتاب خشک
از مهمترین مزایایی که در این روش می توانیم به آن اشاره کرد این است که در روش تولید کشمش به روش آفتابی نیاز به هیچ دستگاه صنعتی نیست و یکی از ارزانترین روشهای تولیدی کشمش به حساب می آید. از طرفی تولید کشمش به روش آفتاب خشک، کشمش با کیفیتی را به ما می دهد.

معایب تولید کشمش آفتاب خشک
نیاز به فضای زیاد برای پهن کردن انگور
در مناطقی که آفتاب خیز است تولید کشمش به این روش مقرون به صرفه است.
احتیاج به کارگر زیاد است که این امر باعث افزایش قیمت تمام شده آن می شود.
به دلیل کاهش قند در اثر تبخیر، محصول کمتری نصیب ما می شود.
حشرات، باد، باران و آلودگی های محیطی

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش آفتاب خشک، 
برچسب ها : معایب کشمش آفتاب خشک، مزایای کشمش آفتاب خشک، تولید کشمش آفتاب خشک، انواع کشمش آفتاب خشک،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
روش خشک کردن انواع کشمش به روش آفتاب خشک در ایران چگونه است؟ برای فروش بیشتر انواع کشمش چکار باید کرد؟
فروش کشمش آفتاب خشک ایران
یکی از بهترین انواع کشمش، کشمشی است که به روش آفتاب خشک درست شده باشد. خشک کردن انگور به روش نور و گرمای آفتاب یکی از بهترین و طبیعی ترین روشهای تولید کشمش می باشد که با این روش هم ضایعات کمتری دارد و هم کیفیت بالایی نصیب ما می شود.

مراحل تولید انواع کشمش به روش آفتابی
در روش آفتاب خشک، انواع میوه ها مانند انجیر، خرما و انگور که از قند مناسبی برخوردار است برای خشک شدن بسیار میوه خوبی هستند اما میوه هایی که از قند پایینی برخوردار هستند برای خشک شدن مناسب نیستند. انگور یکی از میوه هایی است که خشک شده آن هم برای بدن و هم برای خرید و فروش بسیار مناسب می باشد. اگر بخواهیم انواع کشمش را به روش آفتابی در مقیاس بالا تولید کنیم، تنها در مناطقی مقرون به صرفه است که از هوای گرم و آفتاب زیاد برخوردار باشد.
در این روش تولید بعد از این که انگور چیده شده، انگور را روی شیب زمینی که درخت مو رشد کرده، رو به جنوب قرار داده تا به مرحله نیمه خشک برسد. در برخی جاها نیز انگور را در مقابل آفتاب و در روی زمین هموار و صاف قرار می دهند و بعد از گذشت چند هفته، کشمش را جمع آوری می کنند.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش آفتاب خشک، 
برچسب ها : فروش کشمش ایران، فروش کشمش آفتاب خشک، کشمش آفتاب خشک ایران،
لینک های مرتبط :
شنبه 23 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
روش تولید انواع کشمش ایرانی برای کسانی که قصد ورود به بازار خرید و فروش انواع کشمش را دارند می توانند به مطالب زیر مراجعه کنند.
روش تولید انواع کشمش ایرانی
کشمش از میوه ای به نام انگور بدست می آید و هر چه تنوع انگور بیشتر باشد انواع کشمش بیشتری می توان از آن تولید کرد. هر کدام از انواع کشمش به روش های مختلف تولید می شود که در زیر به آن اشاره می کنیم.

مراحل تولید انواع کشمش
برای تولید انواع کشمش در ابتدا بعد از خشک کردن انگور به روشهای مختلف، کشمش ها را جمع آوری کرده و به قسمت بسته بندی جهت عمل آوری کشمش ارسال می گردد. در این مرحله به ترتیب، عملیات ضد عفونی، بوجاری مقدماتی، جداسازی، درجه بندی و بسته بندی انجام می گیرد.
برای ضد عفونی کردن کشمش باید طبق مقررات و قوانین استاندارد صورت پذیرد.
در مرحله بوجاری ابتدا ساقه، چوب و هر گونه مواد خارجی موجود در کشمش مانند شن و ماسه از آن جدا می شود. برای جدا سازی مواد خارجی می توان از آهن ربا و یا گذراندن کشمش از تونلهای آهن گیری و یا از ماشینهای صنعتی برای شن گیری استفاده کرد. بعد از بوجاری مقدماتی عملیات شستشو انجام می گیرد. علت شستشو این است که در هنگام خشک کردن انگور در حمل و نقل، گرد و غبار و سنگریزه به کشمش اضافه می شود که با شستشو می توان آنها را جدا کرد. بعد از شستشو عمل جدا سازی صورت گرفته و درجه بندی می شود و در بسته های یک کیلویی یا 10 کیلویی بسته بندی می شود.
راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش ایرانی، 
برچسب ها : روش تولید کشمش، انواع کشمش ایرانی، تولید کشمش ایرانی،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
کشمش بی دانه ملکان دارای رنگ سبز و از لحاظ میزان ویتامین موجود در کشمش در بین انواع کشمش ایرانی در رده سوم قرار دارد به همین علت خرید کشمش بی دانه را برای مصرف پیشنهاد می کنیم.
خرید کشمش بی دانه سبز ملکان
کشمش بی دانه از ارقام مختلف انگور بی دانه تهیه می شود از انواع کشمش پرفروش در سطح جهانی برخوردار است. از لحاظ ظاهری انواع کشمش بی دانه، گرد و کوچک بوده و هیچ هسته ای نداشته و دارای رنگ سبز مایل به زرد یا قهوه ای می باشد. کشمش بیدانه از لحاظ میزان ویتامین موجود، در هر 100 گرم ماده خشک، 2/1 میلی گرم ویتامین دارد که از لحاظ رتبه در بین انواع کشمش در رده سوم قرار دارد. برای خرید انواع کشمش بیدانه ملکان که از شهرهای مهم ایران در تولید انواع کشمش بیدانه است، از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش بی دانه، 
برچسب ها : خرید کشمش بی دانه، خرید کشمش بی دانه ملکان، کشمش بی دانه ملکان، خرید کشمش سبز، کشمش بی دانه سبز،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
قیمت کشمش ایران مانند همه انواع محصولات کشاورزی بر اساس درجه بندی که می شود تعیین می گردد. برای اطلاع از قیمت انواع کشمش درجه یک ایرانی می توانید با ما در تماس باشید.
قیمت انواع کشمش درجه یک ایران
زمانی که تمامی مراحل تولید کشمش، از چیدن انگور و خشک کردن آن تا مرحله بسته بندی طی شد، به مرحله جداسازی و درجه بندی انواع کشمش می رسیم.انواع کشمش ایرانیبر اساس درشتی و ریزی، ساقه و مواد خارجی باقی مانده بر روی کشمش درجه بندی می شود.

انواع درجه بندی انواع کشمش ایرانی
 • درجه عالی یا اعلاء
 • درجه یک
 • درجه دو
 • درجه سه

مشخصات کشمش درجه یک
 • تعداد دانه معیوب کشمش دانه دار 4 کشمش بی دانه 5 عدد می باشد.
 • تعداد دانه های نارس کشمش دانه دار و بی دانه 1 عدد می باشد.
 • دانه های کپک زده در هیچ نوع از کشمش درجه یک موجود نیست.
 • دانه های آسیب دیده در کشمش دانه دار و کشمش بیدانه 2 عدد است.
 • دانه آفت زده در کشمش دانه دار1 و کشمش بدون هسته 2 عدد می باشد.
 • دانه شکرک زده در کشمش دانه دار و بدون هسته 2 عدد می باشد.
 • چوب خشک در کشمش دانه دار منفی و در بدون هسته 2 عدد می باشد.
 • مخلوط در کشمش دانه دار منفی و بدون هسته 1 عدد می باشد.
 • ماده خارجی در کشمش دانه دار منفی و در کشمش بدون هسته 1 عدد می باشد.
 • کشمش دم دار در کشمش دانه دار منفی و بدون هسته 2 عدد می باشد.
راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش درجه یک، 
برچسب ها : قیمت انواع کشمش، قیمت کشمش درجه یک، انواع کشمش درجه یک، انواع کشمش ایران، قیمت کشمش ایران، کشمش درجه یک ایران،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
کشمش در ایران در انواع مختلف و با نامهای متفاوت تولید می شود که هر کدام از انواع کشمش جدا از خواص و ویژگی بهداشتی که دارد برای مصارف دیگر نیز استفاده میگردد.
ویژگی انواع کشمش ایران
بهترین و اصلی ترین ویژگی که انواع کشمش از لحاظ سلامتی برای انسان دارد بهتر کردن وضعیت جسمانی می باشد. مصرف کشمش باعث تامین انواع ویتامین مورد نیاز بدن مانند انواع ویتامین A، B، E و کلسیم و فسفر می شود. وجود ویتامین های فوق باعث گردش راحت خون شده و از لخته شدن پلاکتهای خون جلوگیری می کند. از طرفی به دلیل وجود انواع کلسیم در انواع کشمش، استخوان بندی را سفت و سخت کرده و از پوکی استخوان جلوگیری می کند. این خاصیت خصوصا برای زنان که اغلب دچار پوکی استخوان هستند بسیار مناسب است. کشمش حافظه انسان را تقویت کرده و از فراموشی جلوگیری می کند. برای معده و روده مناسب بوده و حالت ملین دارد. چربی بد خون را از بین برده و برای افراد دیابتی بسیار خوب می باشد.
از سایر ویژگی های کشمش می توان بخ موارد زیر اشاره کرد:
مقدار رطوبت موجود در کشمش سبز خوراکی 13 درصد
میزان رطوبت در موارد کاربردی کشمش در صنعت 18 درصد می باشد.
کشمش دانه دار دارای رطوبت 18 درصد
کشمش هسته دار در مصارف صنعتی 18 درصد می باشد.
نبود آفت زنده در همه انواع کشمش
راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش هسته دار، کشمش درجه یک، کشمش حسینی، کشمش عسگری، کشمش گوگردی، کشمش فخری، کشمش سبز، کشمش هسته دار، کشمش سیاه، کشمش سلطانی، کشمش مویز، کشمش کولی، کشمش شیرینی، کشمش صادراتی، کشمش شاهانی، خواص کشمش، کشمش پلویی، کشمش شانی، کشمش انگوری، کشمش آفتابی، کشمش تیزاب، 
برچسب ها : انواع کشمش ایران، ویژگی انواع کشمش، ویژگی کشمش ایران،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
برای تولید انواع کشمش درجه یک و اعلاء ایرانی باید به روش‌های خشک کردن انگور و نحوه بوجاری و پوچ گیری انواع کشمش توجه کرد تا فروش کشمش با قیمت و سود مناسب امکان پذیر باشد.
فروش کشمش درجه 1 اعلاء ایرانی
در تولید کشمش، خشک کردن انگور به عنوان ماده اولیه، یک بخش از مرحله تولید کشمش است. بعد از مرحله خشک شدن، مراحل دیگر از جمله شستشو و بوجاری کردن کشمش ها در درجه بندی انواع کشمش اهمیت فراوانی دارد.

روشهای تولید انواع کشمش ایرانی
یکی از روشهای تولید کشمش استفاده از انواع خشک کن های صنعتی است. در این روش از خشک کن هایی نظیر گرمخانه های خشک کن های الکتریکی تونلهای خشک کننده استفاده می شود. در این روش انگورها داخل ظروف مخصوص قرار گرفته و از حوضچه های تیزاب عبور داده و بعد از خشک شدن به مرحله بسته بندی حرکت می کند.
روش دوم روش زمینی است، در این روش ابتدا انگور چیده شده و سپس بر روی زمین هموار پهن گشته تا به حالت نیمه خشک برسد.
روشهای تولید انواع کشمش درجه یک

فروش انواع کشمش درجه یک
بعد از مرحله تولید کشمش، ابتدا کشمش را برای شستشو ارسال کرده و اولین مرحله بوجاری انجام می گیرد. بعد از بوجاری، عمل جدا سازی و پوچ گیری و سپس دوبار عمل شستشو و پوچ گیری مجدد انجام گرفته و سپس برای بسته بندی به قسمت بسته بندی ارسال می گردد. بعد از بسته بندی که بسیار در میزان فروش تاثیر دارد برای پخش آماده می گردد.
[
]
راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش درجه یک، 
برچسب ها : فروش کشمش درجه یک، فروش کشمش اعلاء، فروش کشمش ایرانی، کشمش اعلاء ایرانی، کشمش درجه یک اعلاء،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
یکی از انواع کشمش که از طریق واردات کشمش وارد کشور می شود انواع کشمش و تیزاب خارجی است که هر کدام از انواع کشمش وارداتی دارای قیمت های متفاوتی می باشد.
واردات انواع کشمش تیزاب خارجی
یکی از روش های تولید کشمش، تولید کشمش به روش تیزاب میباشد. در این روش ابتدا محلولی از ترکیب بی کربنات سدیم و روغن خوراکی تهیه شده و سپس دانه های انگور به مدت چند ثانیه درون این محلول فرو می رود و سپس در زیر سایه و روی زمین پهن دشت تا خشک شدن مقدماتی انجام پذیرد.

کیفیت انواع کشمش تیزاب
کیفیت کشمش تیزابی بستگی به نوع محلول تیزابی دارد که در تهیه کشمش به کار میرود و از طرفی، سایر آیتم هایی مانند میزان کشمش آفت زده و کشمش های پوچ نیز در درجه کشمش تاثیر دارد.
یکی از محلول های تیزابی که برای ساخت کشمش تیزابی به کار میرود از ترکیب بی کربنات سدیم با غلظت ۲.۲۵ درصد و روغن خوراکی ساخته می شود.
نوع دیگر محلول تیزاب از ترکیب بی کربنات سدیم و هیدروکسید سدیم با غلظت نیم درصد در دمای ۹۵ درجه سیلیسیوس ساخته می شود.
محلول تیزاب امولسیونی نیز از انواع محلول تیزاب است که از مخلوط کردن روغن خوراکی و امولسیفایر ساخته می شود.
واردات انواع کشمش تیزاب خارجی


آیا در ایران کشمش وارداتی وجود دارد؟
ایران از کشورهای است که انگور و به دنبال آنانواع کشمش ایرانی در آن به مقدار زیادی تولید شده و جزو تولیدکنندگان عمده انواع انگور و کشمش در دنیا میباشد. اما آنچه مورد توجه است این است که میزان خرید انواع کشمش در داخل بسیار پایین است و همیشه بازار کشمش با مازاد تولید روبه‌رو است، به همین جهت، اکثر کشمش تولیدی در داخل کشور به کشورهای دیگر صادر می شود. این مهم باعث شده تا کشمش کمتر به داخل کشور وارد شود اما برخی انواع کشمش مانند انواع کشمش پلویی افغانستان یا کشمش کابلی به دلیل قیمت پایینی که دارند وارد ایران شده و یا در ایران مصرف و یا به کشورهای دیگر صادر شود.
[
]
راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002
نوع مطلب : کشمش تیزاب، 
برچسب ها : واردات انواع کشمش، واردات کشمش تیزاب، انواع کشمش تیزاب، کشمش تیزاب خارجی،
لینک های مرتبط :
شنبه 16 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
روش تولید انواع کشمش انگوری تیزاب از مهمترین عوامل در مرغوبیت کشمش انگوری است و هر چه کشمش، مرغوب تر و اعلا تر باشد از قیمت بالاتری نیست برخوردار می باشد.
تولید انواع کشمش انگوری تیزاب
در مرحله اول تولید کشمش مرغوبیت و نوع انگور مهم است و بعد از این مرحله نوع و روش خشک کردن ان و رعایت اصول بهداشتی و استانداردها در تعیین درجه مرغوبیت کشمش بسیار اهمیت دارد.

اصول خشک کردن انگور و تولید کشمش
یکی از روش های نگهداری انگور در گذشته، خشک کردن انگور به روشهای مختلف بوده است. علت خشک کردن میوه این است که میکرو ارگانیسم موجود روی میوه خشک شده قادر به رشد نخواهد بود و این بدان معناست که موجودات موذی روی مواد غذایی که میزان رطوبت و آب آنها زیر 6/0 است رشد نمی کند، به همین جهت مقاومت آن در برابر آفت و فاسد شدن بسیار بالاست.
در خشک کردن انگور و تولید کشمش، از دو روش سنتی و صنعتی استفاده می شود. از روش های تولید کشمش می‌توان به سه روش زیر اشاره کرد:
روش آفتابی که دانه های انگور در معرض تابش نور آفتاب قرار می گیرند و از زیرمجموعه روشهای سنتی تولید کشمش می باشد.
روش تیزاب که از محلول قلیایی تیزاب برای تولید کشمش استفاده می گردد و از روشهای صنعتی محسوب می شود.
روش سایه خشک که در این روش انگور در فضای بسته و در سایه به دور از نور آفتاب قرار گرفته تا به حالت نیمه خشک در بیاید.
راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش انگوری، کشمش تیزاب، 
برچسب ها : تولید انواع کشمش، تولید کشمش انگوری، تولید کشمش تیزاب، انواع کشمش تیزاب، انواع کشمش انگوری،
لینک های مرتبط :
جمعه 15 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
یکی از دلایل خرید بالای انواع کشمش انگوری که به روش تیزاب ساخته شده، میزان تقاضا بالای کشمش انگوری چه در داخل و خارج می باشد.
خرید انواع کشمش انگوری تیزاب
درخت انگور از گرانبهاترین انواع میوه های دانه داراست که از قسمت های مختلف این میوه استفاده های متفاوتی می شود. از چوب انگور، برگ مو، کشمش و تفاله انگور له شده در موارد زیادی استفاده می گردد. یکی از محصولاتی که از انواع کشمش به دست می آید انواع کشمش است که به روش های مختلف تولید می شود.

معایب و مزایای کشمش انگوری
زمان تولید کشمش تیزاب انگوری کم است.
کشمش انگوری تیزاب از ظاهر زیبا و خوردار است.
به دلیل باقیماندن املاح ماده قلیایی به روی کشمش، مزه کشمش انگوری با سایر انواع کشمش آن متفاوت بوده و به ترشی می زند.
محلول تیزاب باعث شکافته شدن روی کشمش می شود که این عمل از طرفی باعث زودتر خشک شدن انگور می شود و از طرفی این شکافها محلی می شود برای تجمع گرد و غبار.
یکدست بودن رنگ انواع کشمش انگوری
تقاضای بالای خرید برای انواع کشمش تیزابی

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002
نوع مطلب : کشمش انگوری، کشمش تیزاب، 
برچسب ها : خرید کشمش انگوری، خرید کشمش تیزاب، انواع کشمش انگوری، انواع کشمش تیزاب،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
برای اطلاع از قیمت فروش انواع کشمش انگوری یا کشمش کالیفرنی که نام دیگر کشمش انگوری است می ‌توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.
قیمت فروش انواع کشمش انگوری کلیفرنی
بسیاری از میوه ها، زمانی که آب داخل خود را به روشهای مختلف از دست می‌دهند، در اصطلاح عام به میوه خشک معروف هستند.
عموم مردم بر این باورند که زمانی که میوه ای تبدیل به میوه خشک می شود خاصیت خود را از دست می‌دهند و این باور از اینجا نشأت می‌گیرد که مردم همیشه، مصرف آب میوه را بهتر از خود میوه می دانند، که طرز فکر اشتباه ای هم نیست، اما این طرز فکر در مورد تمام میوه ها صادق نیست میوه‌هایی نظیر سیب، پرتقال، هلو، آلو و غیره، زمانی که خشک میشوند، به خواص آنها افزوده می شود. در بین این میوه ها، انگور خشک شده یا کشمش از همه انواع میوه‌های خشک بهتر می‌باشد. کشمش انگوری یا کشمش کالیفرنی که با ترکیب شیمیایی کربنات سدیم و روغن خوراکی ساخته می شود، از خرید و فروش بالایی برخوردار هستند که دلیل عمده آن کیفیت و ظاهر زیبایی است که این نوع کشمش دارد. برای به دست آوردن قیمت انواع کشمش انگوری از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002
نوع مطلب : کشمش انگوری، 
برچسب ها : قیمت فروش کشمش، قیمت کشمش انگوری، فروش کشمش انگوری، قیمت کشمش کالیفرنی، فروش کشمش کالیفرنی، کشمش انگوری کالیفرنی،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
کشمش سبز چیست؟ کشمش انگوری چه نوع کشمشی است؟ چرا به کشمش سبز انگوری کشمش کالیفرنی نیز میگویند؟
کشمش سبز انگوری کلیفرنی
کشمش، انگور خشک شده ای است که دانه های آن به طور نیمه خشک شده باشد، به عبارتی برای اینکه دانه های انگور به کشمش تبدیل شود نیاز به خشک شدن کامل دانه ها ی انگور نیست به همین جهت زمان تبدیل انگور به کشمش طولانی نیست و ظرف دو تا سه هفته، در صورتی که تمامی استانداردهای تولید کشمش رعایت شود، بیشتر زمان نیاز ندارد. یکی از انواع کشمشی که تولید می‌شود کشمش انگوری است که به رنگ سبز می باشد. رنگ کشمش بسته به رنگ دانه انگور شکل می گیرد. به عنوان مثال اگر رنگ دانه انگور سیاه باشد رنگ کشمش آن نیز سیاه میشود، کشمش انگوری نیز چون از انگور سبز رنگ تولید می شود دارای رنگ سبز می باشد.

چرا به کشمش انگوری کشمش کالیفرنی می گویند؟
کشمش انگوری یکی از انواع مختلف کشمش گفته می شود که با محلول تیزاب خشک شده و سپس با دود حاصل از سوختن دیگر تقسیم شده باشد به همین جهت به این نوع کشمش کشمش انگوری و یا کشمش کالیفرنی که بیشتر در آمریکا از این روش استفاده می شود می گویند.
[
]
راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com
09123483002
نوع مطلب : کشمش انگوری، 
برچسب ها : کشمش سبز انگوری، کشمش سبز کالیفرنی، کشمش انگوری کالیفرنی،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
کشمش هسته دار یکی از انواع کشمش ایرانی است است که خرید انواع کشمش هسته دار را به دلیل فواید هسته کشمش افزایش داده است.
خرید انواع کشمش هسته دار ایرانی
میوه انگور در دو نوع هسته دار و بدون هسته کشت می شود که هر کدام از این دو نوع انگور، انواع مختلفی دارند، به همین جهت ما میتوانیم به انواع مختلف کشمش نیز دست پیدا کنیم.
هسته انگور از اجزاء اصلی انگور محسوب می شود که مصرف آن در انواع مختلف فواید بسیاری دارد، خصوصا زمانی که از هسته انگور، روغن هسته انگور تهیه و مصرف شود. هسته کشمشی هرچند از لحاظ بهداشتی برای بدن مفید است، اما چون وزن کشمش را افزایش میدهد و از طرفی کشمش، با واحد وزنی کیلوگرم خرید و فروش می شود، با صرفه تر است. هسته کشمش به طور متوسط بین ۲ تا ۳ درصد از وزن کشمش را در بر میگیرد و این در قیمت تمام شده قیمت کشمش تاثیر به سزایی دارد.

خرید کشمش هسته دار به صرفه است؟
کشمش از جمله خشگباری است که فواید بسیاری دارد، خصوصا زمانی که کشمش ها از نوع هسته دار نیز باشد. اگر هدف از خرید کشمش، چه مصرف خوراکی و چه تجارت باشد، در هر دو حالت برای انسان مفید است. اگر خرید کشمش برای مصرف باشد فواید زیادی برای بدن انسان دارد و اگر برای تجارت تولید و خرید شود، سود اقتصادی بالایی نصیب فروشنده می شود.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش هسته دار، 
برچسب ها : خرید انواع کشمش، خرید کشمش ایرانی، خرید کشمش هسته دار، کشمش هسته دار ایرانی،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی
چگونه متوجه شویم که کشمش درجه یک چه مشخصاتی دارد؟ آیا کشمش ملکان جزوه انواع کشمش درجه یک بازار محسوب می شود؟ قیمت کشمش چگونه تعیین می گردد؟
قیمت انواع کشمش درجه یک ملکان
در ایران هر منطقه کشمش و انگور مخصوص به خود را دارد. برخی از شهرها معروف به انگور یاقوتی هستند و یا برخی دیگر معروف به کشمش مویز. ملکان از جمله شهرهایی است که انواع مختلف کشمش را با کیفیت های گوناگون تولید و به فروش می رساند.

مشخصات انواع کشمش درجه یک
 • کشمش درجه یک باید عاری از هرگونه خاک و شن و ماسه باشد.
 • کشمش نباید بو یا مزه غیر طبیعی بدهد.
 • آفت نداشته باشد.
 • پوچ و آسیب دیده نباشد.
 • رنگ کشمش درجه یک باید یکنواخت بوده که این ویژگی بستگی به روش خشک کردن انگور دارد. هر چه تعداد کشمش نارس، ریز، له شده و شکرک زده کمتر باشد، کشمش از درجه کیفی بالاترین برخوردار است.

روش تعیین قیمت انواع کشمش
قیمت پایه کشمش بر اساس درجه کیفی که در بالا به آن اشاره شده تعیین می گردد. بعد از تعیین قیمت پایه، بر اساس میزان خرید و فروش و نوع بسته بندی و کیفیت کشمش، که اندازه و رنگ کشمش می باشد در بازار به فروش میرسد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814
09123483002
نوع مطلب : کشمش درجه یک، 
برچسب ها : قیمت انواع کشمش، قیمت کشمش ملکان، انواع کشمش درجه یک، انواع کشمش ملکان،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : سید امیر رسولی


( کل صفحات : 3 )    1   2   3   
درباره وبلاگ

در این وبلاگ سعی شده تا با ارائه اطلاعات لازم به خریداران، مشتریان بتوانند کشمش مورد نیاز خود را با اطلاعات صحیح و قیمت مناسب خریداری کنند.
مدیر وبلاگ : سید امیر رسولی
نویسندگان
برچسبها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic