فروش انواع کشمش ایرانی
کیفیت ماندگار است
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM

بهترین کشمش جهان به کشمش پلویی اختصاص دارد. قیمت جهانی کشمش دلیلی است بر صادرات عمده کشمش ایران به کشورهایی نظیر آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، بلژیک، دانمارکف بلغارستان، روسیه؛ اکراین و لهستان. کارخانه تولید کشمش ایران مجهزترین کارخانجات دنیا هستند.

بهترین کشمش جهان

کشورهای زیادی به تولید کشمش مشغولند اما تنها چند کشور هستند که 90 درصد کشمش جهان را تولید می کنند. کشورهایی نظیر ازبکستان، شیلی، یونان و افغانستان 10 درصد از کشمش دنیا را تولید می کنند، مابقی توسط 3 کشور تولید می گردد.

قیمت بهترین کشمش جهان

بهترین کشمش جهان به سه کشمش اختصاص دارد. بهترین کشمش جهان بیشترین استفاده را نیز دارد. در این مقاله ما قیمت کشمشهایی را می گوییم که بیشترین صادرات را دارند. به عنوان مثال مویز بهترین کشمش جهان است اما نسبت به بقیه کشمشها، کمترین صادرات را دارد اما مصرف داخلی زیادی دارند.

کشمش پلویی آمریکا

آمریکا کشوری است با یک ایالت کشمش خیز. همین یک ایالت 709 میلیون دلار به کشورهای دیگر صادرات دارد. خاک و آب و هوای ایالت کالیفرنیای آمریکا برای کاشت انگور بی دانه بسیار مستعد است و به همین علت است که توانایی صادرات332/770 تن در سال را دارد.

کشمش پلویی ایران

ایران دومین تولیدکننده و صادرکننده کشمش جهان است. انواع کشمش پلویی مانند کشمش طلایی صادراتی و کشمش سلطانا را به دنیا صادر می کند. کشمش هایی مانند مویز، سبز قلمی، کشمش عسگری و کشمش تیزابی از تولیدات دیگر ایران است. مهمترین مراکز پخش کشمش ایرانی ملایر، بناب، ملکان و تاکستان هستند. کاشمر نیز از دیگر شهرهای کشمش خیز ایران است. ایران به بیش از 120 کشور دنیا کشمش صادر می کند. از فقیرترین کشورها تا ثروتمندترین کشورهای دنیا کشمش ایران را می خرند.

کشمش پلویی ترکیه

ترکیه سومین کشور تولیدکننده کشمش دنیاست. ترکیه از نظر تولید انگور ششمین کشور دنیاست اما از نظر تولید و صادرات کشمش جزو سومین کشور دنیا محسوب می گردد. 310 هزار تن کشمش میزان تولید و صادرات کشمش ترکیه است. بیشترین صادرات کشمش ترکیه به فروش کشمش سلطانا اختصاص دارد. ترکیه به بیش از 100 کشور دنیا کشمش صادر می کند.

منبع: www.arianraisins.ir

راههای ارتباطی با ما:

سید امیر رسولی

09123483002

02166887973

02166355975

amir_rasouli200814@yahoo.com

نوع مطلب : کشمش پلویی، 
برچسب ها : قیمت کشمش پلویی، بهترین کشمش جهان،
لینک های مرتبط :
جمعه 28 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

خرید کشمش طلایی بناب صادراتی از نوع بسته بندی در بازار تهران و شهرستان متفاوت است. فروش عمده کشمش طلایی، گلدن یا دودی ملایر، تاکستان، ملکان و بناب در کارخانه کشمش آرین با بهترین کیفیت بسته بندی شده و به کشورهای اروپا صادر می گردد.

خرید کشمش طلایی

چرا کشمش طلایی می شود؟

میوه دارای آب است و زمانی که آب از میوه گرفته شود به رنگ تیره در می آید. انگور نیز به عنوان میوه بهشتی از این مورد مستثنی نیست. اما اینکه چطور کشمش، رنگ زرد پیدا می کند دلیل دارد. بعد از اتمام فرایند رطوبت گیری یا خشک کردن انگور یک مرحله دیگر باقی می ماند که آن دود گوگرد است. دود گوگرد عامل زرد شدن رنگ کشمش است.

خرید کشمش طلایی بناب

 خرید کشمش طلایی به یک دلیل مهم انجام می گیرد. در ایران، کشمش طلایی پلویی برای غذا بکار نمی رود اما خرید کشمش آفتابی پلویی برای  مصارف غذایی مانند عدس پلو، شیرینی بکار می رود. کشمش طلایی تنها برای صادرات کشمش کالای مهمی است. کشمش طلایی بناب و ملکان بهترین کشمش زرد طلایی ایران را دارند. به همین جهت برای خرید کشمش طلایی صادراتی باید از کارخانجات مهم بناب خرید کنید. کارخانه کشمش آرین یکی از کارخانه های مهم بناب است اما کارخانه های دیگری نیز در این کار فعال هستند.

شرایط خرید کشمش از کارخانه کشمش آرین

کارخانه کشمش قدمت 20 ساله در تولید کشمش طلایی انگوری دارد. کشمش طلایی در منطقه بناب و ملکان به سبزه معروف هستند. این کارخانه توانایی تولید و بسته بندی انبوه کشمش طلایی را دارد. مجهزترین دستگاه ها شستشو، سورت بندی و بسته بندی در این کارخانه وجود دارد. شرایط خرید کشمش طلایی بسته به تناز دارد. هر چه تناز بالاتر باشد، قیمت کشمش طلایی کمتر و شرایط خرید آسانتر خواهد شد. در حالت کلی شرایط خرید کشمش طلایی بناب به صورت زیر است:

 • نقدی: نصف مبلغ دریافت و مابقی هنگام تحویل کشمش از خریدار دریافت می گردد.
 • اعتباری: در خرید چکی یا اعتباری باید بسته به شرایط، مذاکره شود. برای خرید کشمش صادراتی نمی توان به صورت تک قیمتی حرف زد بلکه بسته به شرایط خرید باید مذاکره شود.
sorce: www.arisnraisins.ir
راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com
نوع مطلب : کشمش طلایی، 
برچسب ها : خرید کشمش طلایی، خرید کشمش،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 27 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

قیمت 3 نوع کشمش زرد با بسته بندی صادراتی در کارخانه آرین به شرح زیر است. فروش کشمش طلایی صادراتی به بسته بندی های صادراتی بستگی دارد.

قیمت کشمش زرد

 هر چه بسته بندی کشمش بهتر و شکیل تر باشد در میزان فروش کشمش زرد تاثیر دارد. کشمش زرد همان کشمش طلایی است که بیشترین صادرات را دارد. کسانی که قصد روی فروش کشمش کار کنند بهترین کشمش صادراتی، کشمش طلایی است. روش صادرات کشمش طلایی در میزان فروش آن بسیار تاثیر دارد.

قیمت کشمش زرد صادراتی در 3 نوع

قیمت کشمش زرد یکی از گرانترین قیمتها را در بین انواع کشمش دارد. به دلیل این که بعد از مرحله خشک شدن با تیزاب باید با دود گوگرد زرد شود دارای هزینه فرآوری بیشتری دارد. برای اطلاع از قیمت کشمش زرد، جدول زیر را مشاهده کنید.

 • کشمش زرد ممتاز: 22/000 تومان
 • کشمش زرد درجه یک: 21/000 تومان
 • کشمش زرد درجه 2: 19/000 تومان

قیمتهایی که در جدول آمده است براساس میزان تناژی که درخواست می شود قابل تعدیل است. قیمت و نوع کشمش بستگی دارد به کشور مقصد. کشمش زرد برای اروپا با برخی کشورهای عربی متفاوت است. مثلا کشمشی که عمان می خرد با کیفیت و قیمت کشمشی که آلمان می خرد فرق دارد.

مشخصات یک بسته صادراتی کشمش

همانطور که گفتیم، پتانسیل صادرات کشمش طلایی بسیار بالاست، به همین جهت هر شخصی که قیمت ارزانتر با بسته بندی صادراتی بدهد، موفق تر است. بسته بندی کشمش بعد از کیفیت، مهمترین آیتم فروش کشمش طلایی است. بسته بندی خوب برای کشمش باید دارای مشخصات زیر باشد.

 • کارتن های 5 و 10 کیلویی
 • استفاده از کاتن 4 لایه
 • بکارگیری نایلون استاندارد برای قرار گرفتن کشمش.جنس نایلون باید از مواد تازه باشد نه از مواد پلاستیکی ضایعاتی
 • پوشش قسمت بیرونی کارتون کشمش با نایلون. به عبارتی شیرینگ کردن کارتن برای جلوگیری از نفوذ خاک و رطوبت
 • استفاده از زبان کشور مقصد. اگر برای آلمان صادر می کنیم باید اطلاعات کامل کشمش به زبان آلمانی روی کارتن باشد.
سید امیر رسولی
021-66887973
09123483002
نوع مطلب : کشمش طلایی، کشمش زرد، 
برچسب ها : قیمت کشمش زرد، بسته بندی کشمش در کارخانه، قیمت کشمش صادراتی،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 18 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

3 نمونه از کشمش طلایی ممتاز با بسته بندی صادراتی بناب، ملکان، ملایر، تاکستان را به همراه قیمت کشمش زرد طلایی درجه ممتاز، درجه یک، اعلا و درجه 2 را در لیست قیمت زیر آورده ایم. برای خرید کشمش زرد طلایی با این مشخصات با ما ارتباط بگیرید.

کشمش طلایی با 3 درجه کیفی در بازار صادراتی وجود دارد. هر 3 درجه موجود برای صادرات خوب است چون کارایی های متفاوتی دارند. کشمش زرد طلایی از کشمشهای گران است که بیشترین مصرف صادراتی را دارد.

کشمش طلایی ممتاز

کشمش طلایی ممتاز بیشترین درخوااست را در بین انواع کشمش طلایی دارد. به طور کلی خریداران مواد غذایی همواره به دنبال بهترین هستند به همین جهت است که درخواست زیادی در آن وجود دارد. کشمش ممتاز دارای ویزگی های ظاهری زیر است:

 • اندازه کشمش بین 10 تا 12 میلیمتر است.
 • زردی یکنواختی در کل کشمش حاکم است.
 • خرابی و لهیده گی نداشته باشد.
 • رطوبت کشمش استاندارد است.

کشمش طلایی درجه یک

کشمش زرد طلایی درجه یک نیز بالاترین صادرات را دارد. کشمش زرد درجه یک نیز مانند درجه ممتاز است با این تفاوت که اندازه کشمش بین 8 تا 10 میلی متر است. سایر ویژگی ها مانند درجه ممتاز است. در بسته های کشمش درجه یک تعداد کمی از کشمش های طلایی، با رنگ زرد کمتر هم وجود دارد که در درجه ممتاز وجود ندارد.

کشمش زرد طلایی درجه 2

کشمش زرد طلایی درجه 2 کمی متفاوت با درجه 1 و ممتاز است. در این درجه بندی شما کشمش ریز مخلوط را مشاهده می کنید که مقداری هم کشمش قرمز مایل به زرد هم درون آن وجود دارد. از این کشمش برای شیرینی جات استفاده می گردد. بهترین کشمش زرد طلایی صادراتی را بابد از دو شهر مهم کشمش تهیه کنید. بناب و ملکان مهمترین شهرهای سبزه هستند. کشمش زرد در اصطلاح مناطق کشمش خیز به سبزه معروف است. ملایر و تاکستان هم کشمش باکیفیتی دارند اما کشمش بناب و ملکان باکیفیت تر بوده و برای صادرات کشمش به اروپا بسیار مناسب است.

 صادرات کشمش نیاز اساسی به بسته بندی صادراتی دارد. با توجه به مسیر طولانی که یک کامیون یا کشتی باید طی کند کیفیت بسته بندی مهم است. مهمترین مشخصات کارتن صادراتی کشمش عبارتند از:

 • کارتن 4 لا
 • نایلون داخلی محکم
 • بسته های 10 کیلویی و 5 کیلویی و 9 کیلویی
 • نایلون محکم روی کارتن
منبع: www.arianraisins.ir

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 18 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

کشمش زرد اعلا به بهترین کیفیت و قیمت در شهرهای بناب، ملکان تولید می گردد. برای خرید و فروش کشمش طلایی زرد صادراتی در انواع بسته بندی با ما ارتباط بگیرید. قیمت کشمش زرد، خواص کشمش زرد، نحوه صادرات کشمش زرد طلایی، کشمش زرد کاشمر، کشمش پلویی اعلا، کشمش اعلا عمده

کشمش زرد اعلا

کشمش زرد به کشمشی که رنگ زرد دارد گفته می شود. هر چه زردی کشمش بیشتر باشد از کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود. البته کیفیت کشمش آیتمهای زیادی دارد که به آن اشاره می کنیم.

کشمش زرد اعلا قیمت

کشمش زرد از انواع کشمش مهم صادراتی است. در بازار بین المللی به کشمش زرد، کشمش گلدن می گویند. گلدن به معنای طلایی است به همین جهت طبق لیست قیمت زیر از قیمتهای مطلع گردید.

 1. کشمش زرد ممتاز صادراتی: 22/000 تومان
 2. کشمش زرد طلایی درجه 1: 21/000 تومان برای هر کیلو

 کشمش زرد کاشمر

کاشمر از جمله مراکز مهم کشمش زرد و سبز ایران است. کاشمر در استان خراسان قرار دارد. بیشتری کشمش مخصوص آجیل که به کشمش سبز قلمی معروف است در کاشمر تولید می گردد. کشمش زرد کاشمر از انگور عسگری درست می شود و حجم بالای صادراتی دارد. کشورهایی نظیر عراق، ترکیه و برخی کشورهای اروپایی از این کشمش خرید می کنند.

بسته بندی کشمش زرد صادراتی

کشمش زرد طلایی صادراتی مهمترین و بهترین کشمش صادراتی ایران است. کشمش های صادراتی در بسته بندیهای 9 کیلویی، 10 کیلویی و 5 کیلویی قرار داده می شود. بسته بندی صادراتی باید دارای مشخصات مهمی باشد تا خریدار از رسیدن کالای سالم خود مطمئن گردد. مشخصات زیر مهمترین مشخصات کارتون کشمش صادراتی است.

 • قطر کاغذ کارتن باید کمتر از 4 میلی متر نباشد.
 • نایلون بکار رفته در درون کارتون برای ریختن کشمش باید از جنس نازک نباشد و در برابر نفوذ رطوبت مقاوم باشد.
 • اطلاعات مربوط به کشمش به زبان کشور مقصد نوشته شود.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

نوع مطلب : کشمش زرد، کشمش طلایی، 
برچسب ها : کشمش زرد صادراتی، کشمش زرد ملکان، بهترین کشمش زرد،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 17 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

قیمت کشمش پلویی درجه یک طبیعی کیلو چنده؟ کشمش آفتابی ریز برای سیرینی فروسی ها که شیرینی درست می کنند خوب است. قیمت کشمش پلویی ریز با قیمت کشمش پلویی درشت فرق دارد. برای فهمیدن قیمت روز کشمش پلویی آفتابی یا تیزابی و طلایی به لیست قیمت زیر مراجعه کنید.

قیمت کشمش پلویی درجه یک

کشمش پلویی چه نوع کشمشی است؟

کشمش پلویی کشمشی است که در ساخت شیرینی، کلوچه و کیک و پخت انواع پلو بکار می رود. عدس پلو، شیرین پلو از غذاهای ایرانی است که در هر خانواده ایرانی پخته می شود. کشمش پلویی باید بیدانه باشد. اگر کشمش پلویی هسته دارد برای کاربردهایی که نام بردیم بدرد نخواهد خورد. وجود هسته در کشمش، حین خوردن حس بدی به مصرف کننده می دهد. کشمش پلویی به کشمش طبیعی نیز معروف است. علت این است که برای خشک کردن انگور از گرما و نور طبیعی آفتاب استفاده می گردد و هیچ مواد افزودنی در تهیه آن بکار نمی رود.

قیمت کشمش پلویی درجه یک کیلو چنده؟

کشمش پلویی درجه یک که برای صادرات کشمش نیز استفاده می شود از قیمت نسبتا گرانی برخوردار است. خشک کردن کشمش به روش آفتابی چون روش سنتی و زمانبر است برای تولیدکنندگان به صرفه نیست، به همین جهت است که حجم تولیدی آن در ایران کم است. بهترین کشمش آفتابی به تاکستان و ملایر استان همدان تعلق دارد.

 • قیمت کشمش آفتابی درجه یک: 22/000 تومان
 • قیمت کشمش پلویی درجه دو: 21/000 تومان

قیمت کشمش طلایی صادراتی

کشمش طلایی نیز یک نوع کشمش تیزابی بدون هسته است که از انگور بیدانه گرفته می شود. جدا از روشهای خشک کردن کشمش طلایی به روش تیزابی، از اتاقک گوگرد نیز برای زرد کردن کشمش نیز باید استفاده کرد. فروش کشمش طلایی به نسبت کشمش تیزابی و آفتابی بیشترین مقدار را دارد. بهترین کشمش طلایی به بناب و ملکان اختصاص دارد.

 • کشمش طلایی صادراتی سوپر: 22/000 تومان
 • کشمش طلایی صادراتی درجه یک: 21/000 تومان
منبع: www.arianraisins.ir

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

نوع مطلب : کشمش پلویی، 
برچسب ها : قیمت کشمش طبیعی، قیمت کشمش پلویی درجه یک، کشمش پلویی درجه یک،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 16 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

قیمت روز بهترین کشمش آفتابی درجه یک تاکستان در بازار توسط کارخانه خشکبار آرین طبق لیست قیمت زیر تعیین شده است. بزرگترین هدیه این شرکت عرضه پایین ترین قیمت و صداقت کاری در تحویل کشمش بسته بندی شده است. قیمت روز سبزه تیزابی و انگوری و تیزابی را در زیر آمده است.

قیمت روز کشمش آفتابی

شهرهای کوچک ایران مرکز بزرگ تولید کشمش ایران هستند. سهرهایی نظیر بناب، ملکان، ملایر و تاکستان به اندازه نصف تهران هم نیستند اما بیشترین صادرات کشمش را دارند. طبق آمار اتاق بازرگانی تهران، بیشترین صادرات کشمش به این شهرها تعلق دارد. کشمش دومین کالای صادراتی ایران است. پسته در رده اول و کشمش در رده دوم قرار دارد.

نحوه تحویل کشمش آفتابی بسته بندی شده

کشمش ماده غذایی مفید و پرکالری برای بدن است. بسیاری از پزشکان برای بیماران دیابتی و چربی خون، مصرف کشمش را پیشنهاد می کنند. مصرف کشمش سالمترین روش درمان و پیشگیری انواع بیماریهاست. مورد مهمی که در کشمش وجود ندارد این که برخی از کارخانجات در تحویل کشمش، صادق نیستند. یعنی کشمش دیده شده با تحویل شده یکی نیست. شما کشمش آفتابی درجه یک را مشاهده می کنید اما هنگام بسته بندی کشمش درجه 2 و 3 را با آن مخلوط و بسته بندی می کنند. کارخانه آرین با 20 سال سابقه تولید انواع خشکبار این امکان را فراهم کرده تا بتوانید وارد انبار شده و کلیه بسته بندیهای کشمش را بازرسی کنید. هزینه بسته بندی مجدد با این کارخانه است. اینکار را تنها و تنها در کارخانه آرین خواهید دید.

قیمت روز کشمش آفتابی تاکستان

قیمت روز کشمش آفتابی از آیتمهایی از تجارت است که مورد نیاز هر فروشنده و صادرکننده ای است. ما قیمت روز کشمش آفتابی را به روز و طبق جدول زیر در اختیار شما قرار می دهیم. موردی که باید به آن دقت داشت این است که این قیمتها براساس میزان حجمی که درخواست دارید می تواند تعدیل شود. مورد بعدی سود کم در کشمش است. قیمتهایی که در لیست زیر مشاهده می کنید، حداقل قیمت کشمش آفتابی تاکستان است.

 کشمش آفتابی درجه یک 22/000 تومان
 کشمش آفتابی درجه دو 21/000 تومان
 کشمش آفتابی درجه 3 18/000 تومان

قیمت کشمش طلایی و تیزابی تاکستان

 کشمش طلایی درجه 122/000 تومان 
 کشمش طلایی درجه 2 21/000 تومان
 کشمش سبزه تیزابی درجه یک 18/000 تومان
 کشمش سبزه تیزابی درجه 217/000 تومان

منبع: www.arianraisins.ir

راههای ارتباطی:

امیر رسولی

021-66887973

09123483002

amir_rasouli200814@yahoo.com

نوع مطلب : کشمش آفتابی، کشمش درجه یک، 
برچسب ها : قیمت کشمش آفتابی، کشمش آفتابی درجه یک، قیمت روز کشمش آفتابی، بهترین کشمش تاکستان، بهترین کشمش آفتابی،
لینک های مرتبط :
شنبه 15 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

خرید عمده کشمش آفتابی تاکستان در بازار خارجی با بسته بندی 9 کیلویی و 10 کیلویی صادراتی در بازار اصفهان، شیراز و تهران انجام می پذیرد. قیمت رقابتی و تضمینی کشمش آفتابی برای صادرات به کشورهای اروپایی و عربی در کارخانه خشکبار آرین مهمترین مزیت است.

خرید عمده کشمش آفتابی

بازار کشمش آفتابی اصفهان، شیراز و تهران

اصفهان، شیراز و تهران از بهترین باراهای کشمش در ایران هستند. برای فروش عمده کشمش آفتابیف بهترین شهرهای ایران این سه شهر هستند. بازرگانان مهم صادرات کشمش آفتابی در این شهرها قرار دارند. حجم خرید کشمش آفتابی این سه شهر باعث شده تا به حالت استراتژیک تبدیل شوند.

خرید عمده کشمش آفتابی چقدر باید باشد؟

خرید عمده تعاریف زیادی دارد. برخی برزای خرید کشمش آفتابی حجم یک تن را حجم عمده می دانند. برای فروش داخلی کشمش آفتابی این حجم خوبی است اما نه برای صادرات کشمش. صادرات کشمش آفتابی باید حداقل یک کانتین که 20 تن است باشد. غیر از این تناژ از لحاظ صادرات مقرون به صرفه نیست. قیمت عمده آفتابی تاکستان به شما این امکان را می دهد تا با قیمت کشمش ارزان روبرو شوید.

موارد استفاده کشمش آفتابی

کشمش آفتابی سه مورد مصرف مهم دارد. مهمترین مورد آن برای صادرات به کشورهای خارجی است. در داخل ایران مصارف دیگری نیز دارد که اشاره می کنیم.

 • کشمش برای آبگیری
 • کشمش پلویی بی دانه

کشمش مویز نیز از نوع کشمش آفتابی است اما مورد مصرف آن برای داخل کشور است. حجم تولیدی مویز در ایران کمتر از کشمش بیدانه پلویی است.

قیمت عمده کشمش آفتابی

 1. کشمش آفتابی درجه یک: 22/000 تومان
 2. کشمش آفتابی درجه 2: 21/000 تومان
 3. کشمش آفتابی درجه 3: 15/000 تومان
 4. کشمش آبگیری: 14/000 تومان

قیمت عمده کشمش با تناژ تفاوت می کند. هر چقدر تناز افزایش یابد در قیمت اثر دارد. قیمتهای فوق برای یک کانتیم کشمش که برابر 20 تن است می باشد. البته کشمش آبگیری از لحاظ تناژ متفاوت است.

منبعwww.arianraisins.ir

راههای ارتباطی با ما:

سید امیر رسولی

09123483002

02166887973

02166355975

amir_rasouli200814@yahoo.com

نوع مطلب : کشمش آفتاب خشک، کشمش آفتابی، 
برچسب ها : خرید کشمش آفتابی، قیمت کشمش آفتابی، قیمت کشمش آفتابی تاکستان، کشمش آفتابی تاکستان، خرید عمده کشمش آفتابی،
لینک های مرتبط :
شنبه 15 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

قیمت کشمش آفتابی درجه یک در بازار تاکستان براساس این که صادراتی باشد یا خیر متفاوت است. قیمت روز کشمش صادراتی مانند کشمش انگوری طلایی و کشمش پلویی، به دلار بسیار وابسته است. از شهرهای مهم تولید کشمش آفتابی تاکستان و قوچان است.

کشمش آفتابی  که به انگلیسی sun raisins نوشته می شود از انواع کشمش صادراتی است. بیشترین کشمش صادراتی به کشمش بیدانه آفتابی تعلق دارد. کشمش هسته داری که به روش آفتابی خشک می شوند به نام مویز شناخته می شوند. فروش کشمش مویز نیز از برای فروش داخلی استفاده می شود.

کشمش آفتابی درجه یک چه ویژگی دارد؟

کشمش آفتابی نیز مانند هر کشمش دیگری مانند کشمش طلایی و یا کشمش تیزابی، برای این که درجه یک باشد باید دارای ویژگی های خاصی باشد.

 •  یک اندازه بودن کشمش
 • نداشتن کشمش خراب
 • شته دار نباشد.
 • یک رنگ باشد. یعنی اگر قهوه ای است باید 90 درصد یک رنگ باشد.

قیمت کشمش آفتابی درجه یک تاکستان

تاکستان را تقریبا همه ما می شناسیم. اگر از قزوین عبور کرده باشیم باید تاکستانهای بزرگ شهر تاکستان را ببینیم. یکی از محصولات انگور، کشمش نام دارد که به روشهای مختلف تولید می گردد. کشمش، کالای صادراتی است به همین جهت باید برای فروش کشمش آفتابی صادراتی باید به مواردی که در بالا گفتیم دقت کرد.

لیست قیمت کشمش آفتابی تاکستان

 ما می شناسیم. اگر از قزوین عبور کرده باشیم باید تاکستانهای بزرگ شهر تاکستان را ببینیم.

 1. کشمش آفتابی درجه یک: 21/000 تومان
 2. کشمش آفتابی درجه 2: 20/000 تومان
 3. کشمش آفتابی آبگیری: 15/000 تومان
 4. کشمش آفتابی آبگیری درجه 2: 13/800 تومان

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com
نوع مطلب : کشمش آفتاب خشک، کشمش آفتابی، 
برچسب ها : کشمش آفتابی تاکستان، قیمت کشمش آفتابی، کشمش آفتابی درجه یک،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 13 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

خرید و فروش کشمش آفتابی صادراتی درجه یک پلویی و آبگیری ملایر و تاکستان در بازار کشمش توسط کارخانه کشمش آرین با قیمت روز انجام می گیرد. برای صادرات کشمش آفتابی ارزان صادراتی از شرایط ویژه این کارخانه بهره مند شوید.

خرید و فروش کشمش آفتابی

کشمش آفتابی از گذشته دور به عنوان ماده غذایی مهم استفاده می شد. امروز نیز از کشمش آفتابی به عنوان کشمش پلویی و یا در شیرینی جات استفاده می گردد. مواد ویتامینی و پروتئینی غنی که در کشمش آفتابی وجود دارد برای درمان بسیاری از بیماریها بکار می رود. کشمش آفتابی در چند شهر مهم تولید می گردد که به ترتیب شرح می دهیم.

انواع کشمش آفتابی ملایر

ملایر از شهرهایی است که مرکز کشمش ایران نامیده می شود. تاکستانهای زیادی در این شهر وجود دارد و انواع انگور و کشمش در ملایر کشت و به فروش می رود. بیش از 90 درصد کشمش آفتابی ملایر برای صادرات استفاده می شود. در کنار کشمش آفتابی، کشمش طلایی ملایر نیز از اهمیت زیادی در صادرات خارجی محسوب می گردد. کشمش آفتابی ملایر در چند نوع می باشد:

 • کشمش آفتابی صادراتی درجه یک برای استفاده در انواع پلو
 • کشمش آفتابی درجه 2 برای شیرینی جات
 • کشکمش آفتابی درجه 3 و 4 ملایر برای آبگیری

خرید و فروش کشمش آفتابی ملایر

خرید و فروش کشمش آفتابی همیشه از خواستگاه ویژه ای برخوردار بوده است. بیماریهای زیادی که در زندگی شهری وجود دارد باعث رو آوردن مردم به مواد غذایی ارگانیک شده است. کشمش آفتابی در بین انواع کشمش ایرانی که وجود دارد، ارگانیک ترین کشمش است. دلیل این امر این است که در تولید آن از ماده شیمیایی استفاده نمی شود. لازم به ذکر است که در کشمش کاملا ارگانیک باید انگور نیز به شکل ارگانیک تولید شود و هیچ سمی را به خود نبیند. برای خرید و فروش کشمش آفتابی بهترین مرکز خرید کشمش ملایر، مرکز پخش کشمش ملایر است.

ویژگی های کشمش صادراتی ملایر

کشمش آفتابی صادراتی برای هر کجا که باشد باید از وژگی های صادراتی برخوردار باشد. مهمترین ویژگی هایی که باید دز خرید کشمش صادراتی رعایت کرد به شرح زیر است:

 • یکنواختی اندازه های کشمش
 • یک رنگی کشمش
 • بسته بندی صادراتی
 • کشمش سالم باشد. منظور از سالم بودن نداشتن کشمش شته زده و لهیده است.
راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com
نوع مطلب : کشمش آفتاب خشک، کشمش آفتابی، 
برچسب ها : خرید کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی، کشمش آفتابی صادراتی، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 12 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

فروش کشمش طلایی ملایر با بهترین کیفیت که شامل کشمش آفتابی و کشمش طلایی می باشد در کارخانه کشمش آرین انجام می پذیرد. خریدار کشمش برای این که بهترین کشمش را برای صادرات بخرد باید به چند شهر مهم توجه کند که نام این چند شهر و کشمش این مناطق را نام برده ایم.

فروش کشمش طلایی

بهترین کشمش ملایر چیست؟

ملایر شهری است با باغات فراوان انگور. این شهر دارای باغات فراوانی از انواع انگور می باشد. به دلیل وجود این تاکستانهاست که کارخانه های تولیدی زیادی در این منطقه حضور دارند. بهترین کشمش ملایر که برای صادرات کشمش مناسب است، کشمش تیزابی و کشمش طلایی است.

فروش کشمش طلایی ملایر با بهترین کیفیت

کیفیت برتر کشمش ملایر باعث شده تا صادرات کشمش طلایی این منطقه به اوج خود برسد. ملایر با برخورداری از کارخانه های مجهز به دستگاه های به روز باعث شده تا بیشترین فروش کشمش طلایی را داشته باشد. اگر به آمار و ارقام توجه شود متوجه این امر می شوید که صادرات کشمش طلایی ملایر به همراه کشمش طلایی بناب بیشترین حجم را به خود اختصاص داده است.

شرایط فروش کشمش طلایی درجه یک ملایر

کشمش طلایی به دلیل این که تنها چند شهر ایران تولید می گردد از انحصار طبعی برخوردارند. از شهرهای مهم تولید کشمش طلایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کشمش ملایر
 • کشمش بناب
 • کشمش تاکستان
 • کشمش اهر
 • کشمش شیراز
 • کشمش ملکان
 • کشمش کاشمر

چند شهری که نام برده شده از مهمترین شهرهای تولید کشمش طلایی است. شرایط فروش کشمش طلایی در این شهرها به صورت نقدی و اعتباری است. مدت اعتباری که کارخانه های کشمش می دهند بین 4 تا 6 ماه است، البته در شرایط  عادی بازار.

منبع: www.arianraisins.ir

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

نوع مطلب : کشمش طلایی، 
برچسب ها : کشمش طلایی ملایر، بهترین کشمش ملایر، بهترین کشمش طلایی، کیفیت کشمش طلایی،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 11 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

پخش کشمش ملایر، از نوع درجه یک صادراتی که به صورت عمده پخش می کنند چند کارخانه مهم به عنوان مرکز اصلی کشمش است که نام آنها را خواهیم برد. کارخانه کشمش طلایی یا انگوری، آفتابی، سایه خشک و تیزابی در ملایر با نامهای مختلف وجود دارد.

پخش کشمش ملایر

کشمش در بین مواد خوراکی، کالری و مواد پروتینی و ویتامینی زیادی دارد. از کشمش برای استخوان سازی در بدن، تقویت دندانها و لثه استفاده می شود. افرادی که چربی و قند خون دارند نیز می توانند از کشمش برای تنظیم مقدار آنها استفاده کنند. کشمش از لحاظ تجاری نیز قدرت بالایی دارد. یکی از مهمترین قدرتهای تجارت کشمش، صادرات کشمش است که سود بالایی برای تجار کشمش به همراه دارد.

مراکز پخش کشمش ملایر

ملایر از شهرهای مهم کشمش ایران است. تاکستانهای بزرگ در ملایر باعث شده تا کارخانه های زیادی در این منطقه ظهور کنند. افرادی که می خواهند برای خرید های عمده اقدام کنند باید کارخانه های کشمش ملایر را جستجو کنند. از مهمترین مراکز پخش کشمش ملایر می توان به کارخانههای زیر اشاره کرد:

 • کارخانه کشمش آرین
 • کارخانه تاک زرین
 • کارخانه کشمش قاسنی
 • کارخانه کشمش زارعی

کشمش صادراتی ملایر چیست؟

ملایر نیز مانند بسیاری از کارخانه های بناب و ملکان و یا تاکستان به صورت اختصاصی روی یک یا دو نوع کشمش کار می کنند. معمولا آنهایی که فروش کشمش طلایی را دارند، کشمش تیزابی نیز دارند. کشمش طلایی ابتدا باید تیزابی شود تا بتوانیم با دود گوگرد به کشمش طلایی تبدیلش کنیم. در بین انواع کشمش موجود در ایران، فروش کشمش آفتابی و تیزابی و طلایی، بیشترین فروش صادراتی را دارد.

کشمش درجه یک صادراتی چه مشخصاتی دارد؟

 1. بسته بندی صادراتی: منظور از بسته بندی صادراتی استفاده از کارتن های باکیفیت و 4 لا و همچنین وکیوم شده
 2. اندازه های کشمش باید در یک اندازه باشد.
 3. نباید رطوبت کشمش بیش از اندازه باشد.
 4. چوب و دم کشمش در کشمش نیست.
 5. کشمش خراب و له شده نباید در بسته های کشمش وجود داشته باشد.

بسته بندی کشمش یکی از موارد بسیار مهم در صادرات است. اگر بسته بندی کشمش خوب نباشد، ضررو زیان آن در نهایت به فروشنده  کشمش می رسد. حتی اگر کل پول را درب کارخانه گرفته باشد و مسئولیتی در قبال سلامت کشمش حین راه نداشته باشد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

نوع مطلب : کشمش درجه یک، کشمش صادراتی، 
برچسب ها : کشمش صادراتی ملایر، کشمش درجه یک، مرکز پخش کشمش، پخش کشمش ملایر،
لینک های مرتبط : فروش انواع کشمش، iran export raisins،
پنجشنبه 6 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

خرید کشمش طلایی یا گلدن صادراتی ملایر از نوع درجه 1 و کشمش آفتابی در کارخانه کشمش آرین در ملایر و بناب و ملکان با صورت عمده انجام می شود. برای صادرات کشمش می توانید از تیم کارشناسی ما بهره برده و با کمترین قیمت انواع کشمش گلدن را صادر کنید.

کشمش گلدن چیست؟

کشمش گلدن همان کشمش طلایی است که به انگلیسی نوشته شده است. بیشترین صادرات کشمش ایران به کشمش گلدن اختصاص دارد. بهترین کشمش طلایی ایران برای منطقه ای است به نام بناب و ملکان در آذربایجان شرقی. تولید این کشمش با کشمش آفتابی متفاوت است. در تولید کشمش گلدن باید انگور را به روش تیزابی خشک کرد و سپس در اتاقک گوگرد به آن گاز گوگرد زد تا زرد شود.

کشمش گلدن

خرید کشمش طلایی صادراتی ملایر

خرید کشمش طلایی به دلیل حجم صادراتی بالا در رده اول تجارت خشکبار است. پسته، گردو و بادام در درجه دوم قرار دارد. به همین علت ارزآوری زیادی دارد. کشمش صادراتی مشخصه هایی دارد که به طور خلاصه آن را بیان می کنیم.

 • یکنواخت بودن کشمش طلایی
 • نداشتن دم و چوب کشمش
 • بسته بندی صادراتی
 • رنگ یکنواخت
 • رطوبت استاندارد و مورد تایید اداره استاندارد

برای خرید کشمش طلایی صادراتی، کارخانه کشمش آرین با توان کاری و مالی قدرتمند می تواند به شما کمک کند.

منبع: www.arianraisins.ir

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 5 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی

فروش کشمش طلایی و پلویی ملایر درجه 1 صادراتی از نوع گلدن، به صورت عمده و شرایط خاص در کارخانه کشمش آرین با بسته بندی متنوع انجام می گردد. برای اطلاع از قیمت خرید و فروش کشمش زرد صادراتی به لیست قیمت و شرایط فروش زیر مراجعه کنید.

فروش کشمش طلایی

ملایر از شهرهای بزرگ از لحاظ کشاورزی است. تاکستانهای ملایر شهره عام و خاص است. وجود باغات فراوانی که در ملایر وجود دارد باعث شده تا کارخانه زیادی در این منطقه فعال باشند. البته تنها چند کارخانه هستند که عمر کاری آنها بیش از 2 سال است. در صنعت کشمش اگر درست کار نکنی خیلی سریع از رده خارج می شوید. به همین جهت است که کارخانه های بزرگ با عمر کاری بالا کم هستند.

شرایط فروش کشمش طلایی صادراتی

کشمش طلایی به دلیل ماهیت صادراتی که دارد از حساسیت برخوردار است. در ایران خرید کشمش پلویی قهوه ای بیشتر از خرید کشمش پلویی درجه 1 است. دلیل این امر به نوع مصرف برمیگردد. در ایران از کشمش پلویی قهوه ای در غذاهایی نظیر عدس پلو، شیرین پلو استفاده می گردد.  منظور از درجه 1 بودن کشمش این است که نباید هیچ گونه خرابی و لهیده شده در بسته بندی کشمش وجود داشته باشد. چوب و دم نکشمش نیز به همین منوال است.شرایط فروش کشمش طلایی صادراتی به روش زیر می باشد:

 • انتخاب کشمش مورد نظر
 • ارسال عکس کشمش برای تعیین کیفیت کشمش طلایی
 • تعیین بسته بندی درخواستی
 • مشخص بودن صحیح میزان خرید. بسیاری برای قیمت ابتدا تناژ را بالا می گویند تا قیمت کمتری را بگیرند. با این روش نمی توان معامله ای انجام گیرد. باید همه چیز براساس واقعیت باشد تا بتوان واقعی معامله کرد.
 • فروش به صورت نقدی است.
 • 1/3 مبلغ در ابتدا دریافت شده و مابقی به هنگام تحویل کشمش

کارخانه کشمش آرین

کارخانه کشمش آرین با تجهیزات پیشرفته ای که در سال 2018 به تجهیزات سخت افزاری خود اضافه کرده توانسته بهترین کشمش طلایی را سورت بندی کند. برای صادرات کشمش طلایی باید از بهترین کشمش استفاده شود. کارخانه خشکبار آرین توانایی تولید و بسته بندی 100 تن در ماه را دارد. از امکانات دیگر این کارخانه وجود پرسنل حرفه ای در زمینه کشمش و انگور است. سابقه این کارخانه نیز به بیش از 6 سال می رسد. کارخانه کشمش آرین در این 8 سال، انواع کشمش ایرانی را به اقصی نقاط دنیا و با روشهای مختلف صادراتی، صادر کرده است.

لیست قیمت کشمش طلایی

کشمش طلایی با گوگرد تهیه می شود. کشمش طلایی یک نوع کشمش پلویی است که رنگ زرد به خود گرفته است. فروش کشمش طلایی همیشه از حجم زیادی برخوردار بوده است چون ماهیت صادراتی دارد. لیست قیمت کشمش طلایی به ترتیب زیر می باشد:

 • کشمش طلایی درجه 1: هر کیلوگرم 20/000 تومان
 • کشمش طلایی درجه 2: هر کیلوگرم 19/000 تومان
 • کشمش طلایی درجه 3: هر کیلو 18/000 تومان
 • کشمش طلایی درجه 4: هر کیلو: 15/000 تومان

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

منبع: www.arianraisins.ir

 

نوع مطلب : کشمش طلایی، 
برچسب ها : فروش کشمش طلایی، فروش کشمش پلویی، کشمش طلایی درجه 1،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 5 دی 1397 :: نویسنده : سید امیر رسولی


درباره وبلاگ

در این وبلاگ سعی شده تا با ارائه اطلاعات لازم به خریداران، مشتریان بتوانند کشمش مورد نیاز خود را با اطلاعات صحیح و قیمت مناسب خریداری کنند.
مدیر وبلاگ : سید امیر رسولی
نویسندگان
برچسبها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات